Zbiorniki na olej napędowy pozwolą zaoszczędzić firmom transportowym

zbiorniki

Każdy właściciel firmy transportowej czy przedsiębiorstwa przewozowego stwierdzi, że wydatki na paliwo stanowią ważną część kosztów. Ceny oleju napędowego często się zmieniają, a dojazdy na stację paliw okazują się koniecznością, co generuje jeszcze większe straty. Sprawia to, że wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup własnego zbiornika na olej napędowy. To nie tylko rozwiązanie zapewniające stałe i łatwo zauważalne oszczędności. To także możliwość stałego i łatwego kontrolowania zużycia oleju napędowego oraz jego wygodnego magazynowania i wewnętrznego dystrybuowania.

Dlaczego zbiornik na olej napędowy to dobra inwestycja?

Zbiornik na ON to nie tylko oszczędność pieniędzy. Nie trzeba jeździć na stację paliw, by tankować samochody. To duża oszczędność czasu i niepotrzebnie pokonywanych kilometrów. Posiadając zbiorniki na On, można kupować olej napędowy w hurtowych cenach. W takiej sytuacji jednorazowy zakup hurtowni można wygodnie i tanio rozliczyć – to tylko jedna faktura.

Jak bezpiecznie przechowywać olej napędowy w firmie transportowej?

Choć zbiornik na olej napędowy jest gwarancją oszczędności czasu i pieniędzy, to jednak warto pamiętać o przechowywaniu paliwa zgodnie z przepisami i normami europejskimi. Urządzenia powinny znajdować się w miejscu nie narażonym na niekorzystne warunki atmosferyczne i częste zmiany temperatur. Wygodny, a jednocześnie chroniący środowisko jest dwupłaszczowy zbiornik na paliwo z dystrybutorem. Jeśli urządzenie będzie miało licznik cyfrowy, pozwoli właścicielowi na realną ocenę zużycia oleju napędowego.

Jak wybrać zbiornik na olej napędowy do firmy transportowej?

Jak w przypadku zakupu zbiorników na ON do innych firm, tak i w przedsiębiorstwach transportowych, konieczne jest przejrzenie zużywanego paliwa. Zbyt duży zbiornik to niepotrzebny wydatek. Za małe urządzenie nie zaspokoi zapotrzebowania floty firmy, a także nie zapewni tak dużych oszczędności. Na rynku istnieją zbiorniki o różnorodnej pojemności, co pozwala na zakup modelu odpowiadającego indywidualnym oczekiwaniom. Po zakupie warto zadbać o ustawienie zbiornika w łatwo dostępnym miejscu, jednak z zachowaniem odległości i standardów wymaganych przez przepisy i normy europejskie. Łatwe tankowanie samochodów po zakończeniu dnia pracy pozwoli na zachowanie ich pełnej gotowości do ciągłego działania.

Admin